Başvuru Formu
Başvuru Formu

Cast Ajans Başvuru Formu

Büyük hayaller büyük cesaret ister! Doğru projelerde başlamak için sadece kayıt formunu doldurun...

Metropol Ajans - Başvuru Formu

  Genel Bilgiler

  Görseller

  2 adet fotoğrafınız gereklidir. Fotoğrafların; yakın çekim olmasını tavsiye ediyoruz. Tüm fotoğrafların toplam boyutu en fazla 25 MB (Megabyte) olmalıdır. Size ait 2 adet fotoğrafı bize gönderirken bunları göz önünde bulundurun lütfen...


  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

  Metropol Ajans tarafından sizinle paylaşılan Kişisel Verilerin Korunması ve Mahremiyetine ilişkin bilgilendirme metni kapsamında, Metropol Cast Ajans nezihinde işlenen verilerinizin, yasada işleme şartı olarak belirlenen hallerin varlığı aricinde, aşağıda belirtilen şekillerde işlenebilmesi amacıyla açık rızanız talep olunmaktadır: İletişim verisi ve görsel, işitsel veriler gibi kişisel verilerimin, benimle temasa geçilmesi halinde işlenmesine etkinlik, sosyal medya, reklam ve diğer pazarlama ajanslarla paylaşılmasına, Kimlik, iletişim ve mesleki veriler gibi kişisel verilerimin katılımın artırılması amacıyla yapılan kampanya ve tanıtımların tarafıma aktarılması sürecinde işlenmesine ve bu kapsamda ajanslara aktarılmasına, Bu metinde yer alan hususlarla alakalı vermiş olduğum açık nizam hakkında ayrıca Metropol Ajans tarafından aydınlatma metni ile bilgilendirildiğimi ve kişisel verilerimin, yukarıda oyrıntılı olarak açıklanmış olan amaçlara işlenmesine ve yukarıda belirlenmiş olan kişilere aktarılmasına açık rıza veriyorum.

  Başvuru şartlarını okudum ve onaylıyorum. Başvuru Şartları
  Kişisel bilgilerimin ve fotoğraflarımın Metropol Ajans dışında 3. şahıs kişilerle paylaşılmayacağını anladım ve onaylıyorum.

  1000 ₺ olan başvuru ücretini aşağıdaki IBAN adresine açıklama kısmına isim soyisminizi yazarak, Havale/EFT aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Başvuru sonrası kayıt ücretini ödeyenlere öncelik verilecektir.